Проект ITC “Ready to Trade” та Асоціація «Ягідництво України» розпочали відбір учасників на Fruit Logistica 2021
10.07.2020

Проект ITC “Ready to Trade” разом з Асоціацією «Ягідництво України» розпочали відбір учасників для участі у міжнародній виставці Fruit Logistica 2021.

Реєстрацію відкрито!

 

Дати: 3-5 лютого 2021 року у м. Берлін (Німеччина) відбудеться одна з найбільших міжнародних виставок, присвячених продукції свіжого ринку – Fruit Logistica 2021.

Інформація про виставку:

Щороку Fruit Logistica збирає близько 3 200 учасників, захід відвідують понад 78 000 покупців. Українські компанії від Проекту втретє братимуть участь у виставці, де будуть представлені останні інновації, послуги та продукти, що користуються увагою свіжого ринку.

 

Анкета:

Для участі у заході запрошуємо українських виробників ягідної продукції для свіжого ринку залишити контактну інформацію за посиланням:

https://docs.google.com/forms/d/1LRniYYBYOOyaCiY8dzZOWyvDjcld_TTCBx6b8p7H3wA/viewform?edit_requested=true

 

Дедлайн подачі анкет: 31 липня 2020 року

 

Критерії відбору підприємства:

– офіційно перебуває у приватній власності і зареєстроване як юридична особа відповідно до законодавства України;

– Частка української власності становить не менше 60%;

– Є виробником свіжої ягоди;

– Має співробітників, які володіють англійською мовою на достатньому рівні, щоб спілкуватися з носіями мови без перекладача;

– Має підготовлені маркетингові матеріалами (сайт, каталог, буклет тощо) англійською мовою;

– Є експортером або готове розпочати експортну діяльність (сертифіковане за міжнародними стандартами);

– Готове забезпечити обсяги, організувати логістику, зберігання, пакування та маркування продукції відповідно до вимог замовника.

Варто знати:

– Делегати, які пройдуть відбір та представлятимуть Україну під час виставки на колективному стенді, братимуть участь у Fruit Logistica 2021 БЕЗКОШТОВНО. Учасники виставки самостійно покривають лише витрати на переліт, проживання, добові;

– Виставка передбачає фізичну присутність учасників на стенді (2+ працівників компанії);

 

Участь українських експортерів у виставці відбуватиметься в межах діяльності проекту International Trade Centre (IТС) – “Ready to Trade” за фінансової підтримки ЄС (EU4business inititave).