Проект USAID – Генеральний партнер Форуму S-Fruit Transformation

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток) виступить Генеральним партнером Другого міжнародного форуму S-Fruit Transformation, який відбудеться 30-31 січня 2020 року в Києві. Про це повідомляють організатори події – Асоціація «Ягідництво України».

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

Все про сегмент ягід та кісточкових фруктів: останні тенденції глобального ринку, уроки минулого сезону, інновації та досягнення, нові гравці на світовій арені і гонка лідерів, зміни векторів на ринку переробки та посадкового матеріалу… Про все це та ще набагато більше!

Два максимально насичені дні, три локації одночасно, понад 45 професійних спікерів з усього світу, близько 10 майстер-класів від провідних знавців більше 300 представників різних секторів галузі з 10-15 країн світу! Крім того, на другий день, 31 січня, на головній сцені відбудеться провідна конференція органічного сектору – «Органічний ягідний бізнес: помилки 2019 – перспективи 2020»!

Справжня синергія ягідного бізнесу на одному унікальному заході!

Організатори: Асоціація «Ягідництво та кооперація»

Партнери: Органік Стандарт та Organic Business School

Місце: м. Київ,  POCHAYNA Event Hall в ТЦ «Gorodok Gallery» (пр Степана Бандери, 23)

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ, що до 15 грудня діють найбільш вигідні умови реєстрації як для відвідувачів, так і для спонсорів та учасників промо-експозиції!

 

Це варто вашої уваги!