Проект USAID виступитьГенеральним партнером конгресу «Ягідництво та кооперація-2019» в Тернополі
10.07.2019

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток) виступить Генеральним партнером Третього національного конгресу «Ягідництво та кооперація-2019», який відбудеться 19 та 20 вересня в Тернополі. Про це повідомляють організатори події – Асоціація «Ягідництво України».

Ця діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

 

Нагадаємо, що Третій національний конгрес «Ягідництво та кооперація», який відбудеться 19-20 вересня в м. Тернопіль. Пленарна частина заходу буде здебільшого присвячена не тільки виступам провідних експертів та практиків, але й панельним дискусіям між представниками різних сегментів сектору. Паралельно з Конгресом проходитиме ярмарок крафтових виробів з ягід «Verry Berry». Другий день події, 20 вересня, буде присвячений практичному бізнес-туру.

 

Більш докладно про Третій національний  конгрес «Ягідництво та кооперація» та ярмарок «Verry Berry» можна дізнатися на офіційному сайті події.

 

Звертаємо Вашу увагу, що до 1 серпня 2019 діють пільгові умови реєстрації, а для членів Асоціації «Ягідництво України» передбачені постійні знижки на участь.