Результати сезону ягід в Україні, початок сезону в Чилі – головна тема «Fruit&Berry Zoom» №11

Збір врожаю лохини в Чилі в сезоні 2020/2021 рр. йде повільніше, ніж зазвичай. У центральній зоні це пов’язано з затримкою дозрівання ягід через низьких температур. Однак, чилійські експортери налаштовані доволі оптимістично.

Про те, як відображається ситуація з COVID-19 на поставках фруктів і ягід з Чилі вже 16 грудня під час Одинадцятого «Fruit&Berry Zoom» розкаже Шариф Крістіан Карвахал (Charif Christian Carvajal), директор з маркетингу Асоціації експортерів фруктів Чилі (Asoex).

Крім того, поговоримо, як ягідний сезон розгортався в Україні в умовах пандемії коронавірусу та чи почали українці більше споживати фрукті і ягід, щоб підвищити імунітет та захистити себе від хвороби. Про це розкаже директор компанії «Тріада-МК» Сергій Українець.

Також спробуємо порівняти тенденції, що панують в ягідному секторі України та країн Північної півкулі, поговоримо про зміни каналів збуту та перспективи сезону-2021.

Аналітики та експерти АЯУ також запропонують вашій увазі новини ринку фруктів і ягід в Україні та світі.

Не забудьте зареєструватись на подію!

Нагадаємо, що наші «Fruit&Berry Zoom» проходять щотижня в рамках ініціативи «VTrade Фрукти і Ягоди», яку реалізують Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» (КЕУ) та Асоціація «Ягідництво України».

Ознайомитись з повним розкладом зустрічей та зареєструватись на них можна на нашому сайті.