Rosetta Agro організувала практичний бізнес тур на господарство «Бетек»
01.07.2019

25 червня компанія Rosetta Agro організувала для своїх клієнтів практичний бізнес-тур на плантації господарства «Бетек» у м. Житомир . Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила, керівник Rosetta Agro.

«Компанія «Бетек» є одним з провідних виробників та експортерів лохини в Україні. Ця компанія робить акцент на вирощуванні провідних сортів лохини, які оптимально підходять для українських кліматичних умов», – Фредеріка Фогель.

 

Один із запрошених експертів Ронні Керстен з Fall Creek під час твого майтер-класу зауважив зростанні  попит на лохину міжнародному ринку та роль, яку в цьому сегменті може зайняти Україна.  В свою чергу Маріуш Падевський з Fall Creek пояснив необхідність хорошого водопостачання та годування рослин і як це зробити, щоб подвоїти врожай на гектар.

Крім того міжнародні експерти поговорили про правильний підхід до удобрення рослин та контроль за їх постачанням, інноваційні технології охолоджування тощо.

 

Спеціальні гості з роздрібної мережі Ahold: Joost Claessens, Paul Scholman та Frank Brinkman пояснили вимоги ріелтерів до продукції та пакування.

Володимир Федончук, власник компанії Бетек, і директор компанії Бетек Віктор Фарафонов поділилися своїм досвідом із вирощування лохини та виходу на зовнішні ринки.

 

Нагадаємо, що Rosetta Agro є членом Асоціації «Ягідництво України» та спеціалізується на постачанні високоякісного посадкового матеріалу ягідних та фруктових культур з Голландії.

 

Асоціація «Ягідництво України»