Rosetta Agro разом з ТОВ Бетек провела день поля лохини

Спеціаліст з посадкового матеріалу фруктових та ягідних рослин голландської компанії Rosetta Agro, разом з представником компанії ТОВ Бетек, відкрили сезон лохини в Україні та провели 25 червня спеціальний навчальний семінар для національних виробників. Про це пише видання Fruitnet.com.

 

Компанія ТОВ Бетек  є одним з найбільших виробників лохини у Східній Європі, має майже 325 га насаджень у Барвінівці, що розташована у Новоград-Волинському районі Житомирської області України.

 

Під час заходу виробники отримали унікальну можливість ознайомитися з практичним досвідом вирощування лохини, скуштувати різні сорти ягоди, а також отримати поради від власників плантації та запрошених спікерів.

 

Експерти з компаній-партнерів Rosetta Agro – Маріуш Падевскі та Ронні Керстен з компанії Fall Creek, Френк Бойджен з компанії Van Kempen, Тео Хіссакерс з компанії VGB, а також спеціальні гості Пол Шолман, Френк Брінкмен та Джуст Классенс з компанії Bakker Barendrech & Ahold, представили свої рішення найбільш гострих проблем, що виникають у фермерів в усьому світі внаслідок глобальних кліматичних змін, а також постійного зростання попиту на високоякісні ягоди.

 

Під час відвідування демонстраційного поля, на якому було висаджено нові інноваційні сорти лохини, наприклад, Cargo, Valort, Last Call, Aurora, Liberty, Top Shelf та Blue Ribbon, учасники мали змогу оцінити якість ягід сортів, адаптованих до умов Житомирської області.

 

Крім того учасники відвідали промислові насадження сорту Duke у відкритому ґрунті, побачили процес збирання врожаю, після чого робочий день завершився екскурсією сучасним пакувальним центром компанії ТОВ Бетек.

 

«Усі учасники семінару залишилися задоволені, оскільки кожен отримав інноваційні ідеї після спілкування з закордонними експертами та менеджерами компаній Rosetta Agro та ТОВ Бетек», – зазначили представники усіх груп.