Росія продовжує заборону на імпорт продовольства з ЄС до кінця 2020 року

Президент РФ Володимир Путін підписав у понеділок указ про продовження російської заборони на імпорт продовольства з Європейського Союзу до кінця 2020 року, повідомляє урядова база даних.

 

Росія вперше ввела ембарго на широкий спектр імпорту з ЄС та інших країн у 2014 році у відповідь на міжнародні санкції щодо ролі Москви в українській кризі, повідомляє Reuters.

 

Згідно з інформаційним агентством Unian, в офіційному розпорядженні було окреслено певні спеціальні економічні заходи, які країна зробить для забезпечення безпеки Російської Федерації.

 

Зокрема, указ забороняв низку імпорту з різних країн протягом одного року. Вони включали сільськогосподарську продукцію, сировину та інші продукти харчування.

 

7 серпня 2014 року уряд Росії видав рішення № 778, де визначено перелік заборонених продуктів та зацікавлених країн, включаючи всі країни-члени ЄС.

 

Що стосується обмежених продуктів харчування, то це м’ясо, молочні продукти, фрукти та овочі.

 

З тих пір заборона поширювалася кілька разів. Зокрема Уряд видав чергове продовження 12 липня 2018 року, яке передбачало пролонгацію ембарго до 31 грудня 2019 року, згідно з указом Президента № 420.

 

FreshFruitPortal.com