Розширюючи бізнес-можливоств: В2В-зустрічі у Замбії

10-11 вересня у м. Лусака (Замбія) Міжнародний Торгівельний Центр спільно із Замбійським агентством із розвитку організовують В2В-зустрічі у рамках World Export Development Forum (WEDF) 2018. Цей глобальний форум об’єднує бізнес-лідерів, політиків та фахівців із продажів для того, щоб обговорювати і робити бізнес.

Цього року зустрічі у форматі В2В у Замбії будуть зосереджені на кількох напрямках:

– Сільськогосподарські культури (зокрема, фрукти, овочі, зернові та олійні)
– Переробка фруктів, овочів, зернових та олійних культур
– Мед та продукти бджільництва
– Машини для виробництва та переробки сільськогосподарських культур
– Системи післязбирального зберігання урожаю
– Пакування для продуктів рослинного походження

Організатори запрошують до участі гравців цих галузей. Захід обіцяє для учасників можливість у максимально ефективному форматі запропонувати потенційним клієнтам свою продукцію чи послуги, або знайти надійних постачальників продукції, техніки чи обладнання.

Завдяки онлайн-платформі Міжнародного Торгівельного Центру кожна зареєстрована компанія зможе попередньо ознайомитися із профілями учасників зустрічі В2В та заздалегідь залишити запит на проведення переговорів із тими з них, хто зацікавив найбільше.

Протягом двох днів бізнес-зустрічей кожна компанія-учасник матиме можливість зустрітися з 15 потенційними партнерами. Часовий регламент однієї зустрічі складає 30 хвилин.

Дізнайтеся більше про World Export Development Forum (WEDF) 2018.
Більш детальну інформацію про участь у В2В-зустрічах в рамках WEDF та про поїздку у складі української групи дізнайтеся в Асоціації «Ягідництво України» +38 067 487 37 49, info@uaberries.com.ua