Сергій Глущенко призначений заступником міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства

Рішення про призначення Сергія Глущенка на посаду заступника Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України сьогодні підтримав Уряд на своєму засіданні.

В Мінекономіки Сергій Глущенко разом із заступником міністра Тарасом Висоцьким відповідатиме за спрямування та координацію діяльності в напрямку агро.

 

 

Офіційна біографія.

Сергій Глущенко народився 18 липня 1979 року в смт Райгородок Слов’янського району Донецької області, Україна.

Має три вищі освіти, які здобув у Київському національному економічному університеті ім. В. Гетьмана:

– юридичну (правове регулювання економіки);

– економічну (облік і аудит в управлінні банками, викладач економіки);

– управлінську (менеджмент організацій).

Має понад 10 років спеціалізації в питаннях реформування відносин у різних сферах сільського господарства, системи безпечності харчової продукції, державного контролю, ліцензування та дозвільної системи. Тривалий час спеціалізується на питаннях дерегуляції та євроінтеграції.

Брав участь у просуванні в Україні реформ в сферах безпечності нехарчової продукції і ринкового нагляду, технічного регулювання, оцінки відповідності (сертифікації).

Автор змін до законодавства, пов’язаних із покращенням бізнес-клімату, зменшенням регуляторних та адміністративних бар’єрів, євроінтеграцією.

Має досвід підтримки аналогічних реформ в Азербайджані, Білорусі, Вірменії, Киргизії та ін. країнах.

Має майже 10 років  досвіду роботи на юридичних посадах у Міжнародній фінансовій корпорації (IFC) (Група Світового банку), а також у проектах технічної допомоги Україні з боку ЄС.