Станьте учасником проекту технічної підтримки від ITC
Шановні фермери та переробники!

Запрошуємо вас до участі в новому проекті міжнародної технічної допомоги, що впроваджується Міжнародним торговельним центром (ITC) за фінансуванням ЄС.

Міжнародний торговельний центр (МТЦ) є спільним агентством розвитку Світової організації торгівлі та Організації Об’єднаних Націй, який стимулює ріст експорту за рахунок надання технічної допомоги, пов’язаної з торгівлею, на національному, інституційному та підприємницькому рівнях (www.intracen.org).

МТЦ започаткував у шести країнах Східного партнерства, включаючи Україну, новий трирічний проект “Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business”, метою якого є підвищення конкурентоспроможності малих та середніх підприємств в Україні та інших країнах Східного партнерства, їх підключення до міжнародних і європейських ринків шляхом просування підприємств з виробництва товарів з доданою вартістю, які будуть відповідати вимогам ЄС, а також підтримка у встановленні партнерських відносин з покупцями на світовому ринку. Проект фінансується Генеральною дирекцією Європейської Комісії з питань переговорів щодо добросусідства та розширення (DG NEAR) в рамках ініціативи EU4Business. Українські компанії, які займаються виробництвом свіжої та органічної ягоди, а також їх переробкою та бажають  взяти участь у програмі, мають заповнити наступну анкету.
В рамках проекту підприємствам-учасникам буде надано підтримку в вигляді навчань, надання індивідуальних фахових консультацій українських та міжнародних експертів, участі в міжнародних виставках, торгових місіях, навчальних поїздках, тощо. Відбір підприємств (20-25 підприємств) буде проводитися на основі анкет, які можна заповнити:

– в електронному вигляді за посиланням  http://es4b.org/survey/view.php?id=29824
– у вигляді документу https://drive.google.com/…/15busArj_Tsu_JC-1iyYxN7fpb1…/view

Термін подання анкет – до 25.05.2018 включно

У разі виникнення питань, просимо звертатися за інформацією:

Марина Суліменко +380505887770, marinasulimenko@uaberries.com.ua

Новини проекту ви можете відслідковувати на сайті Асоціації “ЯгідництвоУкраїни” та на офіційній сторінці Асоціації у Facebook.