Суперновинка від Равлика Боба – натуральне фруктове пюре без додавання цукру!
02.04.2020

Квітень Равлик Боб розпочав не з жартів, а з того, що порадував своїх шанувальників суперновинкою – натуральнім, густим пюре без доданого цукру, ароматизаторів та консервантів. Цілих 400 грамів відбірної смакоти!


Боб тепер радуватиме вас не тільки цукерками, а й 100% манговим, грушевим та пюре з хурмою.  Ідеально для всієї родини!

Як зазначають в компанії «Еко-снек», яка й випускає продукцію під ТМ Равлик Боб, їхня головна цінність – це турбота про людей. І саме в прагненні дати людям те, що дарує позитивну емоцію, щось корисне для здоров’я і, в той же час, смачне, вони створюють свої продукти – натуральні ласощі Bob Snail (Равлик Боб).

«Можна сміливо заявити, що цукерки Bob Snail – це продукт самої природи, так як для їх приготування ми взяли тільки фрукти, і більше нічого! Для виробництва ми використовуємо виключно добірні українські фрукти, які проходять два ступеня обробки, уникаючи високих температур. Це дозволяє максимально зберегти корисні вітаміни та мінерали, які так необхідні для здоров’я дорослих і, особливо, дітей», – кажуть в компанії.

Bob Snail:
— це користь;
— це добра емоція, загорнута у форму панциря, який можна розмотати;
—це дуже смачно!

Нагадаємо, що компанія «Еко-снек» є членом Асоціації «Ягідництво України», активним учасником міжнародних подій та виставок.