Третій національний конгрес «Ягідництво та кооперація-2019»: поговоримо про проблеми та перспективи!
20.06.2019

Асоціація «Ягідництво Україна» рада повідомити про старт реєстрації для участі в третьому  національному конгресі «Ягідництво та кооперація – 2019». Подія відбудеться 19 та 20 вересня у файному місті Тернопіль.

 

За три роки захід змінював місце проведення та навіть назву. В решті ми вирішили внести зміни і в концепцію, скоротивши до мінімуму доповіді і максимум часу приділити обговоренням та дискусіям!

 

Підведемо підсумки сезону-2019, проаналізуємо головні проблеми та негаразди, і чи можна було їх уникнути. З провідними експертами – практиками обговорити плюси та мінуси найбільш популярних сортів основних ягідних культур та їх особливості вирощування в умовах України. Не оминемо увагою і проблему посадкового матеріалу: спробуємо відповісти на питання «Чи може посадковий матеріал буди і недорогим і безпечним?».

 

А ще, давайте поговоримо про проблематику створення кооперативів в Україні, їх доцільність та ефективність, а також про те, чим вони відрізняються від кластерів.

 

Отже, приєднуйтесь до обговорення, адже саме разом можна знайти оптимальний шлях розвитку ягідництва!

 

На другий день Конгресу, 20 вересня, поїдемо мандрувати і відвідаємо одразу декілька ягідних господарств Тернопільщини та Львівщини.

 

Звертаємо Вашу увагу, що до 1 серпня 2019 діють пільгові умови реєстрації, а для членів Асоціації «Ягідництво України» передбачені постійні знижки на участь.

 

Програма конгресу буде повністю сформована до 1 серпня і постійно оновлюватиметься на офіційному сайті заходу. З питань партнерства та спонсорства звертайтесь, будь ласка за телефоном (067) 476-37-42, або ж пишіть на info@uaberries.com.ua