Ціни на свіжі ягоди у США. Сезон 2018

Хоча ягідний сезон у Сполучених Штатах все ще триває, основні пікові моменти вже пройдені, що дозволяє підводити певні підсумки. Сервіс Agronometrics, який працює за підтримки Міністерства сільського господарства США, наводить наступні дані про ціни американського ягідного сезону:

Лохина

З травня ціна на лохину у Сполучених Штатах Америки трималися на рівні $7,3 – 11,3 за 1 кілограм. З середини червня до початку липня середня ціна складала від $5 до $8,9. У піковий сезон виробництва — у середині липня — ціна просіла до $3,9 – 5,49. Втім, вже на початку серпня знову спостерігається тенденція до здорожчання — лохину в Америці продають майже по $4,5-7,45 за кілограм.

Малина

 

Ціна на малину з початку травня у США трималася на рівні $10,3 за 1 кілограм. Ближче до літа ціна почала опускатися і досить довго не змінювала показника в $9,3-9,8 за кілограм. Наприкінці червня протягом 2 тижнів ціна знову сягала $10,3, аби вже з другого тижня липня почати стрімко опускатися. Станом на кінець липня малину у США пропонували, в середньому, по $6,3.

Суниця садова

Починаючи з другої декади квітня вартість одного кілограму суниці садової у США складала, у середньому, $3,7 – 4,05. Втім, вже перший тиждень травня приніс зниження вартості до $3,06-3,6. Ще за два тижні ціна у більшості регіонів опустилась до $1,65-2 і трималась на цьому рівні до кінця червня (з незначними коливаннями усередині місяця).  Середня ціна липня на суницю  — $2,3 – 2,8. Ближче до серпня, коли стартував сезон ремонтантної суниці, ціна знову пішла вниз — $1,5-1,6 за кілограм.