У Каліфорнії нарощують обсяги виробництва лохини

Цього року  збір лохини в Каліфорнії через погодні умови розпочався трохи пізніше, ніж зазвичай, але це не завадило фермерам отримати кращі результати, ніж у минулому році. Про це пише Асоціація «Ягідництво України» з посиланням на інформацію Fructidor.

За оцінками CBC (Каліфорнійська Комісія з Лохини), врожай ягоди в поточному році буде на 25-30% більшим, ніж попереднього сезону. Такі прогнози гравці сектору ґрунтують на декількох факторах. За їх словами, головною причиною збільшення виробництва лохини є розширення площ під цією культурою. Зокрема, за офіційними даними у 2018 році в Каліфорнії плантації лохини сягали 3543 га, що на третину більше, ніж у 2017 року. При цьому, нові насадження вже в поточному сезоні вступатимуть в повноцінне плодоношення.

 

Крім того варто нагадати, що минулого року виробництво лохини в Каліфорнії було помітно знижено через приморозки навесні.

 

Додамо, що лохина продовжує залишатися світовим трендом, причому стрімко зростають не тільки обсяги споживання цієї ягоди, але й об’єми її виробництв.

 

В Україні сектор лохини також демонструє доволі активні темпи розвитку. Щороку в країні закладається нові насадження, а реальні обсяги валового збору, за оцінками експертів Асоціації «Ягідництво України» значно перевищують ті показники, які фіксує офіційна статистика. В результаті, вже в поточному сезоні ціни на лохину на українському ринку впали до історичного мінімуму.