У Польщі надходять в продаж перші партії малини

На польський ринок надійшли перші партії малини місцевого виробництва закритого грунту. Обсяги пропозиції поки досить обмежені, а ціни високі, повідомляє журнал «Ягідник» з посиланням на fresh-market.

Як відзначають експерти, перші партії малини в цьому сезоні надійшли в продаж на тиждень раніше, ніж в минулому сезоні. Однак аналітики підкреслюють, що обсяги, що надходять у продаж, поки незначні. Більш масово, за прогнозами учасників ринку, малина почне надходити в продаж до середини червня.

Також варто відзначити, що перші в цьому сезоні партії малини місцевого виробництва з огляду на їх незначні обсяги, садівники відвантажують за ціною 55-65 зл/кг ($ 13,22 -15,62/кг), що в середньому в 1,5 рази вище, ніж спочатку сезону минулого року. Для порівняння: перші партії малини в 2019 році на ринок Польщі надійшли 27 травня, і ціна на них озвучувалася в межах 35-45 зл / кг ($ 8,41-10,81/кг).

Також, на польському оптовому ринку присутня імпортна малина виробництва Іспанії і ціни на неї озвучуються фактично в тому ж діапазоні, що і на місцеву ягоду. На даний момент іспанська малина надходить в продаж за ціною 60-68 зл/кг ($ 14,42-16,34/кг).