Участь у міжнародній виставці SIAL 2018 та бізнес-турі 21-25 жовтня 2018
18.10.2018

Участь експорт орієнтовних українських підприємств ягідного сектору у міжнародній виставці SIAL 2018 та бізнес-турі 21-25 жовтня 2018 року у місті Парижі (Франція), де відбудеться найбільша в світі міжнародна виставка продукції харчової промисловості – SIAL 2018.

Відвідайте наш стенд 4 P 086

Міжнародний Торгівельний Центр (МТЦ) спільно з Асоціацією «Ягідництво України» організовує участь в цьому заході українських підприємств ягідного сектору в рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business.

На виставці буде представлений спільний стенд від МТЦ для експорт орієнтовних українських підприємств ягідного сектору та плодоовочевої продукції. Компанії представники ягідного сектору: Сарни-Холод, Еко-Снек, Атлас-Експорт, Золота Миля, Фамберрі, Дари Волині та Хайбері. Учасники Проекту матимуть можливість як представити свою власну продукцію та ознайомитися з найкращими зразками світових аналогів, так і налагодити важливі ділові контакти зі світовими імпортерами.

Бізнес-Тур 21-23 жовтня:

Додатково, для учасників Проекту, а також для всіх охочих приєднатись, буде організовано бізнес-тур на підприємства французьких виробників та переробників ягідної продукції, відвідування роздрібних та оптових представників продовольчого ринку.

В ході бізнес туру відбудеться візит до найбільшого в Європі оптового продовольчого ринку – Ранжис на території в 320 гектарів в одному з передмість Парижа. На цьому ринку вирішуються гастрономічні долі не тільки Франції, але і всієї Європи. Ринок торгує тільки з професіоналами.

23 жовтня Український день на SIAL і за організацією Мінагрополітики відбудеться прийом в українському посольстві у Франції, де зберуться всі українськи учасники виставки та представники французських ділових кіл.

Головною метою заходу в рамках Проекту є підтримка експорт орієнтованих малих та середніх підприємств ягідного сектору та просування продукції українських виробників на ринки Європейського Союзу.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном :
+ 380675044990 Олена
+ 38 0674873749 Марія
е-mail: info@uaberries.com.ua