УЧАСТЬ УКРАЇНСЬКИХ ПІДПРИЄМСТВ ЯГІДНОГО СЕКТОРУ У МІЖНАРОДНІЙ ВИСТАВЦІ UNITED FRESH 2020 LIVE
15.06.2020

15-19 червня 2020 року відбудеться американська всесвітньо відома віртуальна виставка продукції харчової промисловості – United Fresh 2020 Live.

 

Цього року United Fresh пропонує учасникам з усього світу долучитися до віртуальної платформи як альтернативного способу участі. Це унікальна можливість для учасників насолоджуватися освітою в зручний час, а також чудовий шанс збільшити продажі та прибутковість свого бізнесу.

Українські експортери ягідного сектору вперше представлятимуть свою свіжу і перероблену ягідну продукцію на цій виставці, а саме: заморожені ягоди; сублімовані ягоди; джеми та консервацію; органічні ягоди та продукція з них; ягідні начинки та наповнювачі; сиропи та топінги; ягідні напої (ягідні чаї, соки та концентрати); солодощі з ягід (пастила, мармелад тощо); ягідні пюре, включно із дитячим харчуванням; ягідні снеки.

 

Цього разу два проекти ITC в Україні надають можливість виробникам ягідного сектору та плодоовочевої продукції виходити спільним національним стендом “TASTE WITH UKRAINE”, а також долучитись профільним організаціям з підтримки бізнесу в Україні: Офісу з просування експорту України, Ради з питань експорту продовольства, Асоціації «Ягідництво України», Громадській спілці «Органічна Україна», «Органік Стандарт», «Українська горіхова асоціація», об’єднанню «Укрсадвинпром».

Головною метою заходу в рамках Проекту «Готовність до Торгівлі» є підтримка українських експортоорієнтованих малих та середніх підприємств ягідного сектору, просування їх продукції на ринки Європейського Союзу, а також підтримка профільних організацій з підтримки бізнесу в Україні.

 

Цей захід відбуватиметься за організаційною підтримкою International Trade Centre (ITC) спільно з Асоціацією «Ягідництво України» в рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business.

 

Урочисте відкриття заходу відбудеться сьогодні, 15 червня о 19.00 за київським часом. Сама виставка працюватиме щоденно з 15 по 18 червня з 20.00 до 22.00 за київським часом.

На колективному стенді України «TASTE WITH UKRAINE» будуть представлені компанії, які спеціалізуються на поставках свіжої та переробленої плодово-ягідної продукції. Всі учасники, які зареєструвалися для участі у виставці, отримали на електронну пошту логін та пароль для доступу. Після активізації доступу представники компаній-учасників матимуть змогу відвідувати всі вебінари та заходи в рамках виставки, завітати на стенди інших країн та спілкуватися з потенційними партерами в особистих чатах.