Участь українських підприємств ягідного сектору у міжнародній виставці SIAL 2018 (Париж, Франція)

Участь українських підприємств ягідного сектору у міжнародній виставці SIAL 2018 (Париж, Франція)

 

21-25 жовтня 2018 року у місті Парижі (Франція) відбудеться найбільша в світі міжнародна виставка продукції харчової промисловості – SIAL 2018. Міжнародний Торгівельний Центр (МТЦ) спільно з Асоціацією «Ягідництво України» організовує участь в цьому заході українських підприємств ягідного сектору в рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business.

На виставці буде представлений спільний стенд українських підприємств ягідного сектору та українських виробників плодоовочевої продукції (ще один проект МТЦ в Україні).

Додатково, для учасників Проекту буде організовано бізнес-тур на підприємства французьких виробників та переробників ягідної продукції та візит до найбільшого в Європі оптового продовольчого ринку – Ранжис.

Учасники Проекту матимуть можливість як представити свою власну продукцію та ознайомитися з найкращими зразками світових аналогів, так і налагодити важливі ділові контакти зі світовими імпортерами.

Головною метою заходу в рамках Проекту є підтримка експортоорієнтованих малих та середніх підприємств ягідного сектору та просування продукції українських виробників на ринки Європейського Союзу.