Українські компанії беруть участь у найбільшій міжнародній виставці свіжої продукції – Fruit Logistica 2020

Дев’ять ягідних компаній з різних куточків України представляють свою продукцію на Fruit Logistica 2020 – найбільшій у світі виставці свіжих харчових продуктів, послуг та інновацій – 5 -7 лютого в Німеччині. Компанії прибули до Берліна в рамках делегації Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу» Міжнародного Торговельного Центру (МТЦ) за підтримки Асоціації «Ягідництво України».

Fruit Logistica збирає близько 3 200 учасників, захід щороку відвідують понад 78 000 покупців. Українські компанії вдруге беруть участь у виставці, презентуючи широкий асортимент свіжих ягід, включаючи суницю, малину, вишні, ожину, черешні та чорницю, як частину українського стенда, створеного у співпраці з Асоціацією «Ягідництво України».

Проект «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу» допоміг учасникам підготуватися до виставки, створити маркетингові та мерчандайзингові матеріали, пройти підготовку до переговорів. Він також допоміг компаніям влаштувати B2B-зустрічі з потенційними покупцями, включаючи покупців з Європейського Союзу.

Для компаній участь у виставці відкриває нові можливості розширити свій бізнес, дізнатися більше про тенденції формування світової харчової промисловості та знайти нових партнерів.

Проект «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива ЄС для бізнесу», який фінансується Європейським Союзом в рамках ініціативи EU4Business, працює з малими та середніми підприємствами у Вірменії, Азербайджані, Білорусі, Грузії, Молдові та Україні, щоб допомогти їм орієнтуватися та виходити на зовнішні ринки, з особливим акцентом на Європейський Союз.

Українськими ягідниками-співекспонентами є:

Artberry
Melcherry
BigBlue
«Долина –Агро»
Blue Berry
Family Garden
StarBerries
iBerry
«Українська Ягода»

Дата: 5 -7/02/2020
Посилання: https://www.fruitlogistica.com/
Адреса: Messe Berlin GmbH
Messedamm 22, D-14055 Berlin, Germany