Українські компанії представили світу свою продукцію на ювілейній виставці ANUGA 2019
17.10.2019

З 5 по 9 жовтня в м. Кельн (Німеччина) проходила сота найкрупніша продовольча виставка в світі – ANUGA 2019.

Варто зазначити, що ця подія була не тільки ювілейною, але й рекордною по кількості відвідувачів: згідно з підрахунками організаторів, цього року за виставку затівали понад 170 000 делегатів з 201 країни та близько 7500 експонентів (7 405 у 2017 році) з 106 країн.

Учасники виставки з усього світу представили весь спектр світової продукції на десяти виставках під одним дахом.

 

“Постійне зростання кількості відвідувачів та експонентів торгівлі підтверджує чудовий міжнародний статус ANUGA як найважливішої бізнес-платформи. Цей рекордний результат означає, що ми продовжуємо писати історію успіху ANUGA вже ціле сторіччя. У 2019 ANUGA виконала функцію «вікна в майбутн»є яскравіше, ніж будь-коли. Тут були обговорені стратегічні рішення для всієї харчової промисловості. Були також представлені нові рішення та концепції для великих викликів світової харчової промисловості “, – заявив Джеральд Бьозе, президент та головний виконавчий директор Koelnmesse GmbH.

 

Один з колективних стендів в рамках цієї грандіозної події було присвячено й ягідній індустрії України. 5 українських компаній, що спеціалізуються на вирощуванні та переробці ягід, отримали можливість познайомитися на виставці ANUGA з новітніми технологіями та розробками харчової індустрії, презентувати свій бренд і створити передумови для його виведення на міжнародний ринок, налагодити ділові контакти з виробниками та впливовими ритейлерами.

Участь у виставці ANUGA 2019 стала можлива завдяки Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що реалізується МТЦ ( ITC ) та фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business за підтримки Асоціації “Ягідництво України”.

 

Підведення підсумків участі та обговорення отриманого досвіду з участниками відбудеться 23 жовтня з 10.00-13.00 за адресою Вул. Антоновича, 24 кафе The Best Place. Запрошуем журналістів та інших гравців ягідного ринку. Щоб подати заявку на участь у заході, необхідно заповнити реєстраційну форму.

 

Більш детально про надбання українських компаній у процесі виставки, про те, хто найбільше проявляв зацікавленість в українських ягодах та про уроки події в цілому читайте вже незабаром в журналі «Ягідник».