В Індії зростає внутрішнє споживання лохини

Провідний індійський імпортер фруктів, компанія IG International, зазначила, що індійський внутрішній ринок лохини, зокрема, у містах, починає активно розширюватись. Цей ринок має значний потенціал в країні, оскільки зараз ця ягода поки що є маловідомою.

На даний момент ця компанія імпортує біля 130 метричних тон цієї ягоди, а ринками збуту є переважно великі міста – Делі, Мумбаї, Бангалор, Ахмедабад. Зростання споживання цієї ягоди компанія пояснює тим, що цей продукт є дуже корисним для здоров’я, і споживачі нарешті почали це усвідомлювати.

Компанія імпортує такі сорти лохини як varieties Semana, Jewel, Star, Ventura, Emerald, Legacy, Duke та Brightwell, причому ціна реалізації складає приблизно 28 дол. США за кілограм.

Представники компанії впевнені, що споживачі нарешті оцінили цю корисну ягоду, переконалися у її поживних якостях і позитивному впливі на здоров’я, тож у подальшому попит на неї з боку місцевих споживачів буде лише зростати.

Для довідки:

  • Компанія IG International утворилася у 1965 році, спочатку вона була невеликою оптовою компанією, що спеціалізувалася на продажах свіжих фруктів, в результаті активного розвитку це зараз міжнародна компанія.
  • На даний момент компанія імпортує свіжі фрукти з 22 країн світу, її асортимент налічує 32 різні сорти яблук, авокадо, черешні, цитрусових, екзотичних фруктів.
  • Компанія має глобальні представницькі офіси у Бельгії, Чехії, Гонконгу, Китаї, США. Вона постійно розширює асортимент продукції та шукає нових партнерів.
  • Щорічно компанія імпортує біля 80 000 метричних тон різних ягід і фруктів, які вона реалізує через 28 оптових точок продажу по всій Індії.
  • У 2017 році компанія разом з Mountain Blue оголосила про створення спільного підприємства по виробництву лохини в Індії, що отримало назву BerryLife.

Компанія IG International планує збільшення імпорту лохини в країну, постійно розширює асортимент продукції та перелік партнерів, збільшує кількість та площі приміщень для холодного зберігання не лише в Індії, але й в країнах, в яких вона має глобальні представництва.