В наступному сезоні Перу очікує зростання врожаю лохини майже в 1,5 рази

В сезоні-2020/21 врожай лохини в Перу може збільшитись одразу на 46% и досягнути 171 тис. тонн, повідомив директор Асоціації виробників лохини Перу (ProArandanos) Мігель Бентін. За його словами, стрімкому збільшенню виробництва лохини в країні сприяє в першу чергу активне розширення площ під даною культурою.

Зокрема за 8 років площа вирощування лохини зросла з 70 га у 2012 році до 14 тис. га в 2020-м.

«Прискорення спостерігалося не тільки в сфері виробництва, а й в інвестиціях. Я б навіть сказав, що основним причинами зростання були можливості вирощування в промислових масштабах і адаптація зарубіжних практичних навичок, які фахівці успішно освоїли. Попередній досвід підштовхнув Перу до диверсифікації, розширенню нашого портфоліо і площ ягідних насаджень», – сказав директор ProArandanos.

Він також уточнив, що обсяги виробництва лохини виросли з 1,4 тис. тонн в сезоні-2013/14 до 118 тис. тонн в 2019/20. Окрім більшення площ, зростанню виробництва також сприяють кліматичні умови Перу, які більш сприятливі, ніж у сусідніх країнах. Отже виробникам вдається спланувати сезон і уникнути заморозків та іншого негативного впливу погодних умов.

Джерело: FruitNews за матеріалами blueberriesconsulting.com