В Польщі неочікувано виросли ціни на лохину

Зазвичай ціни на лохину на ринку Польщі наприкінці травня – на початку червня починають доволі активно знижуватися. Проте цього року в даному сегменті панують кардинально протилежні тенденції, повідомляє прес-служба Асоціації «Ягідництво України» з посиланням на інформацію сайту FreshMarket.

 

Зокрема, наразі гуртові компанії пропонують лохину по 20-24 злотих за кг, що дорівнюється 5,59-6,52 евро/кг. Таким чином, з початку поточного тижня ця ягода в Польщі стала дорожчою на 17-20%. Для порівняння, в аналогічний тиждень минулого року ціни на лохину на польському ринку впали майже на 70% і в результаті стартували від 3,5 злотого/кг.

 

На даний момент найдешевшою на ринку Польща є лохина з Марокко, тоді як по цінам верхніх меж діапазону пропонується ягода з Іспанії. При чому, за словами гравців ринку, саме доволі різке скорочення поставок імпортної лохини стало головною причиною цінового росту. В той же час польські садоводи планують розпочати сезон масової реалізації лохини ближче до кінця червня.

 

Uaberries.com.ua