В рамках виставки «Агро-2019» буде презентовано дорожню карту розвитку галузі ягідництва України
29.05.2019

4 червня о 16.00 в рамках 31-ї Міжнародної агропромислової виставки АГРО – 2019 буде презентовано дорожню карту розвитку галузі ягідництва України. Про це повідомляють в Асоціації «Ягідництво України», яка є одним із співавторів цього проекту.

 

Розробка карти здійснювалася в рамках проекту ІТС «Eastern Partnership: Ready to Trade – an EU4Business Initiative», що фінансується Європейським Союзом. Впровадження дорожньої карти проводиться за підтримки Міністерства агарної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства фінансів України, Асоціацій «Ягідництво України», «Укрсадпром», «Укрсадвинпром», «Органічна Україна» та наукових інституцій.

 

«Дорожня карта – це стратегічний рамковий документ, який відображає подальший розвиток галузі в середньо- та довгостроковій перспективі як з точки зору експортної орієнтованості, так і з розвитку внутрішнього ринку», – зазначила ще під час обговорення проекту в. о. міністра аграрної політики та продовольства України Ольга Трофімцева.

 

Головною метою впровадження дорожньої карти є допомога дрібним українським виробникам ягід у досягненні своїх цілей з комерційного розвитку підприємств та підвищення конкурентоспроможності і експорту через виконання санітарних, фітосанітарних заходів, технічних стандартів, проведення сертифікації, вдосконалення інфраструктури та підвищення рівня знань у виробників про сучасні технології.

 

Для участі в презентації дорожньої карти розвитку галузі ягідництва України просимо заповнити реєстраційну форму.

 

Uaberries.com.ua