Вартість української лохини залишається вищою, ніж в минулому році

Українська  лохина на початку липня  2019 року коштує дорожче, ніж рік тому, повідомляють в  інформаційному  центру «Інфо-Шувар».  За даними аналітиків, в перший робочий тиждень  липня на гуртових майданчиках країни лохина коштує 220-240 грн/кг (7,3-8,0 EUR/кг), і навіть після суттєвого зниження ціни в останній  тиждень червня, поки що вартість української  ягоди  залишається на 35% вищою, ніж рік тому.

 

«Українська  лохина з’явилась на ринку  на 10 днів пізніше ніж рік тому, тому і ціни на неї є вищими. Але  судячи із повідомлень,  які ми отримуємо від виробників,  найближчі 2 тижні пропозиція  лохини буде швидко збільшуватись,  а  ціни почнуть  знижуватись кожного дня. Це добре  для популяризації цієї ягоди,  ми  налаштовані  на збільшення обсягів реалізації в цьому сезоні», – кажуть оператори ОРСП «Шувар», найбільшого в Західній Україні гуртового ринку.

 

Рік тому найнижча ціна на лохину, 100 грн/кг , була зафіксована на майданчику ОРСП «Шувар» в 20-х числах липня.  Протягом липня 2018 року лохина подешевшала в 2 рази . В 2017 році  до мінімальних показників ціни на лохину теж впали  в останній тиждень липня, але тоді вона коштувала   150-160 грн/кг.

 

 info.shuvar.com