Вектори розвитку, тенденції ціноутворення та неочікувані перепони: підсумки ягідного сезону 2019 року від Ірини Кухтіної
02.07.2019

Організатори Третього національного конгресу «Ягідництво та кооперація», Асоціація «Ягідництво України» (АЯУ) починає знайомити зі спікерами події, а також з темами, на які буде зроблено акцент на пленарній частині заходу.

 

Зокрема, президент АЯУ Ірина Кухтіна підіб’є підсумки сезону 2019 року в Україні в розрізі основних ягідних культур та поговорить про головні фактори, що мали найбільший вплив на розвиток ринку ягід.

«Звісно ж, одним з основних таких факторів в цьому сезоні знову виявилися погодні примхи. Через доволі прохолодну погоду у другій половині весни сезон реалізації більшості ягідних культур розпочався із певною затримкою, через що ціни на ягоди, наприклад, у червні, були значно вищими, ніж в червні 2018 року. Крім того, через спеку за посуху у другій половині червня сезон реалізації тієї ж малини сортів середніх строків дозрівання тривав помітно менше, ніж зазвичай», – наводить кроткі тези свого майбутнього виступу пані Кухтіна.

 

Більш детально про те, як погодні примхи сказалися на валовому зборі врожаю ягід в Україні в поточному році, головні тенденції у ціноутворенні та основні тренди сектору в сезоні Ірина Кухтіна розкаже 19-20 вересня в Тернополі в рамках Третього національного конгресу «Ягідництво та кооперація». Звертаємо Вашу увагу, що до 1 серпня діють найбільш лояльні умови участі, а для членів АЯУ передбачені постійні знижки.

 

Докладніше про Конгрес, програму події та умови участі можна дізнатися на офіційному сайті події. Щоб подати заявку на участь необхідно заповнити реєстраційну форму.

 

За додатковою інформацією звертайтесь до організаторів – Асоціації «Ягідництво України».

 

ЗАПРОШУЄМО ДО СПІВПРАЦІ СПОНСОРІВ ТА ПАРТНЕРІВ!