Відкрийте для себе ринок Азії з ASIA FRUIT LOGISTICA ON(LINE) 2020!

Проєкт International Trade Centre «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business» за фінансуванням ЄС разом з Асоціацією «Ягідництво України» запрошують учасників ягідного ринку України взяти участь у виставці ASIA FRUIT LOGISTICA ON, що відбудеться в онлайн-форматі 18-20 листопада 2020 р.

Через пандемію COVID-19, фізичне проведення виставки Asia Fruit Logistica у Сінгапурі в листопаді стало неможливим. Через це оргкомітет виставки, у тісній співпраці з провідною сінгапурською технологічною компанією, розробили віртуальну альтернативу. Як обіцяють організатори,  це набагато більше, ніж просто віртуальна виставка. Це складна онлайн-платформа, яка з’єднує експонентів із потенційними партнерами з країн Азії.

«Це не просто віртуальна виставка. Це – інтернет-простір, який дає тисячам учасників та відвідувачів найкращу платформу для встановлення нових зв’язків, зустрічей, організації офіційних ділових зустрічей, обговорення угод та планування сезону наперед. Це розгалужена цифрова платформа, що об’єднає світових постачальників і покупців свіжої продукції з усієї Азії. Завдяки насиченій програмі онлайн-конференцій, семінарів та воркшопів ви буде перебувати в епіцентрі світових інновацій сектору ягідництва», –  підкреслюють вони.

«Наразі покупці з низки азійських країн вже ласують українськими ягодами. Зокрема, ми експортуємо лохину в Сінгапур, ОАЕ, Малайзію тощо. Це дуже вибагливі покупці, що свідчить про високу якість нашої продукції. Проте ми впевнені, що наш потенціал не обмежується лише цими країнами, отже участь в ASIA FRUIT LOGISTICA ON – це чудова нагода для українських постачальників знайти нових потенційних партнерів в цьому регіоні та  диверсифікувати поставки країнами Азії», – додає Ірина Кухтіна, президент Асоціації «Ягідництво України».

Найсучасніше програмне забезпечення допоможе вам організувати ділові контакти та заздалегідь запланувати зустрічі під час основних виставкових днів 18-20 листопада 2020 року.
Якщо Ви бажаєте стати учасником виставки, будь ласка, заповніть форму і ми зв’яжемося з вами.
https://docs.google.com/…/1JcfE_us0n2z0x_j_OeBzwc…/viewform…