Вітаємо нового Члена Асоціації «Ягідництво України» компанію «Артіль №1» (TM Artberry)!
23.03.2020

До лав Асоціації «Ягідництво України» приєдналась компанія «Артіль №1», відома споживачам під TM Artberry.

Компанія Артіль №1 TM Artberry почала свій шлях в 2014 році. На сьогоднішній день компанія обробляє 200 га власних земель, на яких вирощує лохину, черешню, ожину та малину. Всі культури вирощуються за голландськими технологіями і під повним контролем фахівців відомих голландських розплідників, які забезпечують посадковим матеріалом.

Команда Artberry дуже дбайливо ставиться до вирощування своїх ягід і до збору врожаю, тому вся продукція екологічно чиста, смачна і ароматна. Впроваджені технології виключають використання заборонених в ЄС хімічних речовин. Аналогічні вимоги висуваються до джерел води для краплинного поливу.

Культивовані сорти лохини представлені зразками розплідника Fall Creek\ Driesvenplant, які найбільш успішно зарекомендували себе в плані якості ягід, гарантованої врожайності і стійкості до кліматичних умов району вирощування. На 90 гектарах вирощують такі сорти лохини: Дюк (Duke), Дрейпер (Draper), Либерти (Liberty), Аврора (Aurora)

Розплідник Fleuren B.V. (Голландія) постачальник посадкового матеріалу для вирощування таких сортів черешні, а також саму технологію вирощування, збору і зберігання, консультанта тощо. На 42 гектарах вирощують найбільшу коллекцію європейських сортів черешні, зокрема: Bellise, Merchant, Hertford, Vanda, Canada, Giant, Schneiders, Kordia, Lapins, Karina, Regina, Skena, Penny, Sweetheart, Fertard.

Малина представлена ремонтантними сортами з відмінними характеристиками. А ожина має неперевершений смак і аромат, без кислоти і гіркоти, ягоди відмінно переносять тривале транспортування.

Компанія має сертифікат Global G.A.P. , Global G.A.P GRASP та пройшла аудит SMETA, результати якого розміщені на платформі SEDEX.

Соціальна відповідальність, ділова етика та турбота про навколишнє середовище – це все TM Artberry!