Вітаємо нового члена Асоціації “Ягідництво України” ТОВ Двіпа ТМ Ахімса!
25.03.2020

Компанія «Двіпа» (ТМ Ахімса ) приєдналась до Асоціації «Ягідництво України». ТОВ Двіпа вже більше 15 років вирощує органічні пшеницю, малину, суницю, порічку, насіння Щириці (рос. амарант).

Недалеко від села Чернечина Магдалинівського району, Дніпропетровської області ТОВ Двіпа обробляє свої органічні поля.

«ТОВ Двіпа відправляє в ЄС 100 тонн зернових і до 60 тонн ягід », – каже Юрій Танцюра.

Нещодавно компанія почала пропонувати трендовий продукт – сублімовані ягоди, сублімовані йогурти, порошки із ягід та овочів, насіння і масло Щиріці (рос.Амарант). З таким асортиментом ТОВ Двіпа взяла участь у міжнародній виставці BIOFACH 2020, та отримала викликала інтерес з боку байерів.

Вся органічна продукція реалізовується під ТМ Ахімса. Філософія Ахімса – це поведінка і образ дій, при яких першою вимогою є ненанести шкоди – ненасильство, і в першу чергу ненасильство над природою. Юрій Танцюра підкреслює, що тим садівникам, які планують розвивати органічний напрямок, перш за все, необхідно усвідомити, що органічне виробництво — це не технології як такі. Це філософія виробництва, світогляд і стиль життя.

«Попит на органічні продукти перевищує виробництво. По ягодам – майже у вісім разів! – пояснює Ю. Танцюра. – В Європі ресурси землі, де виробляються органічні продукти, закінчуються. Тому Україна з її землями – дуже важливий для них ресурс»- підкреслив Ю. Танцюра.

«За новим законом за підробку «органічної продукції» передбачені вагомі штрафи. Сворий контроль поверне довіру споживачів до приставок «Еко»,«Біо»,«Натуральні», «Органік» продукти отримають популярність у нас так само, як і в ЄС. А за попитом «підтягнеться» виробництво і економіка в цілому» – впевнений Юрій Танцюра.