Вітаємо нового члена Асоціації «Ягідництво України» ТОВ «Тріада МК»!
17.10.2019

Вітаємо нового члена Асоціації «Ягідництво України» ТОВ «Тріада МК» — сільськогосподарське підприємство, що займається вирощуванням фруктів та ягід для виробництва соків прямого віджиму під ТМ Miriada Fruits.

 

«Тріада МК» є одним з найбільших виробників та експортерів заморожених ягід на українському ринку. Крім того, основними видами діяльності компанії є заготівля дикорослих плодів, вирощування садових ягід, очистка та заморожування ягід екстра-класу.

 

Господарство «Тріада-МК» було засновано в 2012 р. З 2012-2016 рр. у розвиток господарства інвестували понад 26 млн грн. Керівник – Сергій Українець. Земельний банк – 700 га, з яких 300 га сертифіковані під органічне виробництво.

Бренди – «Miriada fruits», «Щедрий хутір», «FRUKTONA».

 

Господарство «Тріада-МК» має 430 га старих яблуневих садів і проходять сертифікацію, оскільки планують виробництво органічних соків. Чорницю збирають у високогірних районах Карпат, також господарство має Органічний сертифікат.

Вирощують аронію, теж органічну, а також роблять велику ставку на вишню, якої вже посадили біля 50 га і планують посадити ще стільки ж.

 

Компанія прагне мати виробництво перш за все натуральних соків, які пройдуть будь-який аналіз у будь-якій країні світу. Наразі  Господарство «Тріада-МК» побудували холодильники, тож уся продукція зберігається там. Також в планах  придбати обладнання для сортування.

 

Напрямки діяльності Господарства «Тріада-МК»:

Садівництво

Компанія вирощує сортові яблука, резистентні яблука на переробку.

Господарство має 50 га вишневого саду.

Ягідництво

Вирощують 26 га малини, 10 га лохини, а також ожину.

Усі ягідні культури вирощуються з використанням систем крапельного зрошення.

Бджільництво

Підприємство має свою пасіку спеціально для запилення садів.

Планують запускати мед окремим напрямком виробництва.