Використовуючи природній потенціал рослин можна творити дива! – Ганна Луцько
14.08.2019

Помилки, яких виробники нерідко припускаються при вирощуванні ягідних культур, є, як правило, доволі типовими. Проте, вони мають вкрай негативний вплив на урожайність та на якість продукції в кінцевому результаті. Про це зазначає Ганна Луцько, один з провідних агроконсультантів України, підбиваючи підсумки сезону-2019.

 

Однією з головних помилок, за словами спеціаліста, є той факт, що при виборі підходів до вибору агротехнологій аграрії нерідко забувають про природні властивості рослин, в тому числі про здатність до регенерації та самозахисту.

 

«Рослина – це живий досконалий організм, що має власний захисний механізм та здатність до самовідновлення. Використовуючи природній потенціал рослин, можна творити дива», – підкреслює Ганна Луцько.

 

Більш докладно про нові підходи в агротехнологіях, а також власним досвідом в цій сфері Ганна Луцько поділиться з учасниками Третього національного конгресу «Ягідництво та кооперація» 19 вересня в Тернополі.

 

Нагадаємо, що паралельно з Конгресом проходитиме ярмарок крафтових виробів з ягід «Verry Berry». Другий день події, 20 вересня, буде присвячений практичному бізнес-туру.

 

Звертаємо Вашу увагу, що до 1 серпня 2019 діють пільгові умови реєстрації, а для членів Асоціації «Ягідництво України» передбачені постійні знижки на участь.

 

Генеральним партнером конгресу виступає проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (Агросільрозвиток). Офіційний спонсор події – компанія Haygrove.

 

Генеральний медіа-партнер – журнал «Ягідник». Офіційну інформаційну підтримку надає Журнал «Агроіндустрія». Ексклюзивним медіа-партером виступає проект ProfiHort.

 

Детальніше про Третій національний  конгрес «Ягідництво та кооперація» та ярмарок «Verry Berry» можна дізнатися на офіційному сайті події.