Як брати участь у виставці з максимальним ефектом. Тренінг для українських підприємств ягідного сектору

Як брати участь у виставці з максимальним ефектом. Тренінг для українських підприємств ягідного сектору

1 жовтня 2018 року у конференц-залі готелю «Раціотель» (Київ, Україна) Міжнародний Торгівельний Центр спільно з Асоціацією «Ягідництво України» проведе навчально-практичний тренінг з підготовки українських підприємств ягідного сектору до участі у міжнародних виставках у рамках Проекту «Східне партнерство: Готовність до Торгівлі – Ініціатива EU4Business», що фінансується Європейським Союзом, як частина ініціативи EU4Business.

Головною метою тренінгу є надання практичних та дієвих рекомендацій, щодо ефективної участі українських підприємств ягідного сектору у міжнародних виставках.

На тренінгу будуть розглянуті наступні питання: 1) перевірка готовності до експорту; 2) маркетинговий аналіз конкурентоздатності власного продукту; 3) вибір підходящої виставки для максимально ефективної участі; 4) етапи підготовки до участі у виставці; 5) залучення покупців до власного стенду; 6) робота з потенційними клієнтами на стенді; 7) аналіз ефективності участі у виставці та багато інших корисних питань з максимально практичним підходом.

Спікером тренінгу запрошено експерта Міжнародного Торговельного Центру з багаторічним досвідом у розвитку бізнесу, стратегічному управлінні, маркетингу та продажу.

Зареєструватися для участі можна на сайті Асоціації «Ягідництво України» uaberries.com.ua, за телефоном +38 067 487 37 49 або е-mail: info@uaberries.com.ua