Журнал «Агроіндустрія» надає інформаційну підтримку Конгресу «Ягідництво та кооперація»
03.07.2019

Журнал «Агроіндустрія» виступає офіційним інформаційним спонсором Третього національного конгресу «Ягідництво та кооперація», який відбудеться 19-20 вересня в м. Тернопіль. Про це повідомляють організатори події – Асоціація «Ягідництво України».

 

Журнал «Агроіндустрія» містить актуальну інформацію про нішеві сільськогосподарські культури, нові технології вирощування традиційних культур з акцентом на плодоовочівництво, аналітику ринків мінеральних добрив і ЗЗР. Матеріали готуються на основі розробок профільних наукових установ не тільки України, а й зарубіжних університетів, використовується передовий практичний досвід фермерських господарств.

 

Нагадаємо, що Третій національний конгрес «Ягідництво та кооперація», який відбудеться 19-20 вересня в м. Тернопіль. Пленарна частина заходу буде здебільшого присвячена не тільки виступам провідних експертів та практиків, але й панельним дискусіям між представниками різних сегментів сектору. Паралельно з Конгресом проходитиме ярмарок крафтових виробів з ягід «Verry Berry». Другий день події, 20 вересня, буде присвячений практичному бізнес-туру.

 

Більш докладно про Третій національний  конгрес «Ягідництво та кооперація» та ярмарок «Verry Berry» можна дізнатися на офіційному сайті події. Звертаємо Вашу увагу, що до 1 серпня 2019 діють пільгові умови реєстрації, а для членів Асоціації «Ягідництво України» передбачені постійні знижки на участь.

 

ЗАПРОЩУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ПАРТНЕРІВ ТА СПОНСОРІВ!