Журнал «Ягідник» виходитиме за підтримки Асоціації «Ягідництво України»
06.06.2019

Нещодавно вийшов друком другий в цьому році журнал «Ягідник» №2-2019, який порадував читачів оновленим дизайном і кількома приємними новинами.

 

Відтепер Міжнародний спеціалізований журнал «Ягідник» виходитиме за підтримки Асоціації «Ягідництво України», а це, як зазначила пезидент Асоціації Ірина Кухтіна, означатиме, що читач отримуватиме більше аналітичного матеріалу. На сторінках видання з’явиться більше нових облич українського та світового бізнесу, оперативних новин від фермерів, а також, можливо, нові рубрики.

 

Початок співпраці видавництва «Технології та Інновації» та Асоціації «Ягідництво України» ознаменовано не тільки оновленим дизайном журналу. В цьому номері команда «Ягідника» підготувала для читачів чимало цікавинок та порад від експертів і гуру ягідного сектору.

 

Ви дізнаєтесь про останні світові тенденції ягідництва, як приймали українців на Global Berry Congress, як швидко розвинути лохиновий бізнес, що таке кизиловий стартап від Famberry і як в Білорусі вирощують «золото, що лежить під ногами». Чимало статей присвячено «локомотивній» ягоді сьогодення – лохині, не оминули увагою в цьому випуску і багатостраждальну малину, пропонуючи вам ознайомитися з польським досвідом. А також дізнаєтеся, який зв’язок між Львовом і північною ягодою  – чорною смородиною.

 

Звісно, вас чекає і знайомство з інноваційними технологіями сортування, переробки і  зберігання ягід, а також подробиці вирощування посадкового матеріалу методом in vitroвід визнаного авторитета у сфері розмноження рослин Тадеуша Кусібаба. Ну і на закуску пропонується «подружити» суницю і часник, дізнавшись, як заробити ще й на часнику в міжряддях молодого ягідника.

 

Отже, виписуйте і читайте оновлений «Ягідник», чекаємо зворотного зв’язку і бажаємо вдалого сезону!

 

Усі статті повністю журналу “Ягідник” №2 (13) 2019 доступні в електронному чи друкованому варіанті. Деталі оформленння підписки – тут.