Журнал «Ягідник» виступає Генеральним медіа–партером конгресу «Ягідництво та кооперація»
01.07.2019

Журнал «Ягідник» виступає Генеральним медіа–партером Третього національного конгресу «Ягідництво та кооперація», який відбудеться 19-20 вересня в м. Тернопіль. Про це повідомляють організатори події – Асоціація «Ягідництво України».

 

«Ягідник» – це український міжнародний науково-аналітичний журнал для представників всіх галузей ягідного ринку, який відтепер виходить під егідою Асоціації «Ягідництво України».

 

Видання робить акцент на інформуванні гравців ринку про стан та тенденції розвитку сектору, інноваційні рішення в галузі ягідництва, посадкового матеріалу, ЗЗР тощо. Крім того журнал висвітлює новинки в секторі переробки та заморозки, наводить статті та думки провідних експертів у ягідному бізнесі не тільки з України, але й з Польщі та інших країн ЄС.

Журнал виходить 5 разів на рік, тож вже у четвертому номері 2019 році буде підведено підсумки проведення Конгресу та озвучено головні тези заходу.

 

Нагадаємо, що Третій національний конгрес «Ягідництво та кооперація», який відбудеться 19-20 вересня в м. Тернопіль. Пленарна частина заходу буде здебільшого присвячена не тільки виступам провідних експертів та практиків, але й панельним дискусіям між представниками різних сегментів сектору. Паралельно з Конгресом проходитиме ярмарок крафтових виробів з ягід «Verry Berry». Другий день події, 20 вересня, буде присвячений практичному бізнес-туру.

 

Більш докладно про Третій національний  конгрес «Ягідництво та кооперація» та ярмарок «Verry Berry» можна дізнатися на офіційному сайті події. Звертаємо Вашу увагу, що до 1 серпня 2019 діють пільгові умови реєстрації, а для членів Асоціації «Ягідництво України» передбачені постійні знижки на участь.

З питань партнерства та спонсорства звертайтесь, будь ласка за телефоном(067) 487-37-42, або ж пишіть на info@uaberries.com.ua

 

ЗАПРОЩУЄМО ДО СПІВПРАЦІ ПАРТНЕРІВ ТА СПОНСОРІВ!