Наші цілі і цінності
Експорт
Просування та диверсифікація експорту української ягоди та фруктів і продуктів їх переробки.
Законодавство
Лобіювання законодавства в сфері садівництва та взаємодія з державними органами та галузевими відомствами.
Споживання
Задоволення внутрішнього попиту на ягоди, фрукти на продукти їх переробки, а також стимулювання споживання плодово-ягідної продукції в Україні.
Навчання
Підготовка кваліфікованих кадрів для розвитку галузі
Аналітична підтримка
Інформаційно-аналітична підтримка та розвиток інфраструктури галузі.
Провідні галузеві події
Проведення міжнародних та національних конференцій, тренінгів і конгресів, спрямованих на обговорення головних проблем галузі та шляхів їх вирішення, ознайомлення гравців ринку з інноваційними рішенням та технологіями, дискусії щодо стратегій та векторів подальшого розвитку ринку, вивченні досвіду українських та закордонних компаній тощо.
Переваги членства в асоціації
1
Послуга «Економічна безпека»
Перевірка ваших контрагентів на платоспроможність та можливі ризики (фінансовий стан, наявність майна, кількість працюючих, наявність судових позивів та кримінальних справ, тощо). Ця послуга дозволяє досить суттєво знизити ризики при продажі продукції з відтермінуванням платежу, або при великому обсязі закупівель товарів або послуг.
2
Участь у міжнародних виставках
Можливість участі в групових стендах Асоціації на найважливіших міжнародних виставках на кшталт Anuga, Sial, Fruit Logistica, BioFach та інших. Якщо самостійна участь в таких виставках із урахуванням відряджені та оренди місця може коштувати вам 15-30 тис. євро, то участь в груповому стенді коштуватиме 1-6 тис. євро в залежності від того, чи то заочна участь, чи участь в частині стенду Асоціації.
3
Програма Лояльності для Членів Асоціації «Ягідництво України»
Програма Лояльності є унікальною і діє виключно для Членів Асоціації «Ягідництво України». Метою створення цієї програми є консолідація зусиль по насиченню ринку вирощування і переробки ягід якісними товарами та послугами, спрощення доступу членів Асоціації «Ягідництво України» до таких товарів та послуг і розвиток ринку в цілому. Партнерами Програми лояльності стали Члени АЯУ, постачальники товарів та послуг і партнери Асоціації, завдяки яким Члени Асоціації отримали приємні бонуси. Всі компанії є перевіреними та надійними.
4
Інформаційна підтримка та розвиток
Доступ до контактів та запитів на постачання продукції з внутрішнього та зовнішнього ринків. Доступ до мережі консультантів різних напрямків діяльності. Ми допоможемо із вибором та запрошенням найкращого консультанта під ваші потреби. Інформацію про доступні гранти, державні програми підтримки розвитку галузі та зміни в законодавстві. Отримання актуальної інформації по цінах та значні знижки на маркетингові дослідження ринків фруктів.
Члени асоціації
Наша команда
Президент Асоціації
Iрина Кухтіна
Виконавчий директор
Олена Каіжен
Менеджер проектів
Тетяна Смірнова
Менеджер проектів
Любов Павленко