Тренінг «Вирощування суниці в закритому ґрунті» проводитимуть Кшиштов Сак та Олександр Павловський
30.08.2019

Триденний професійний тренінг «Вирощування суниці в закритому ґрунті»  проводитимуть одразу два провідних експерта практика.

 

Кшиштоф Сак (Польща), комерційний директор Agronom Plants.  Пан Сак має 12-річний досвід вирощування ягід на одному з крупніших ягідних підприємств Польщі. Ця компанія складається з двох підрозділів:

  • Agronom Plants спеціалізується на вирощування посадкового матеріалу для ягідної індустрії
  • Agronom berries вирощує ягоди на експорт

Загальна площа плантацій компанії перевищує 700 га як відкритого так і закритого ґрунту.

 

Олександр Павловський (України), практикуючий фермер з багаторічним стажем, який професійно вирощує суницю в малооб’ємній гідропоніці та продає в супермаркетах Києва під власним брендом. Крім того пан Павловський є фахівецем з маркетингових комунікацій з 22-річним досвідом, допоміг багатьом міжнародним та українським компаніям в розробці брендів і просуванні їх продукції. Наразі в партнерстві з Асоціацією «Ягідництво України», веде процес перетворення частини ферми ФГ Підгірне (м. Кагарлик Київської обл) в інноваційно-навчальну платформу, спрямований на розвиток галузі та підготовку профільних спеціалістів. До речі, саме на цьому господарстві проходитиме другий день тренінгу.

 

Нагадаємо, що тренінг «Вирощування суниці в закритому ґрунті» проходитиме 11-13 вересня.

11 вересня 2019 – Київ (місце проведення узгоджується)

12 вересня 2019 – навчальна ферма ФГ «Підгірне» у м. Кагарлик, Київська обл.

13 вересня 2019 – Київ (місце проведення узгоджується)

 

Організаторами заходу виступають Асоціація «Ягідництво України» і Європейський Банк Реконструкції та Розвитку (ЄБРР) за фінансової підтримки Європейського Союзу у рамках ініціативи EU4Business.

 

Захід присвячено найбільш поширеним у світі методам вирощування суниці садової в закритому грунті. На тренінгу буде розглянуто технологічні, агрономічні, управлінські та фінансові аспекти зазначеної технології.

 

Навчання проходитиме в групі на 20 осіб за методологією, що поєднує теоретичні знання та практичні навички. Крім того в групі передбачено 5 пільгових місць для представників аграрних учбових закладів (студентів та викладачів), участь яких в тренінгу буде повністю профінансовано ЄБРР. Відбір претендентів на пільгові місця буде здійснюватися на конкурсній основі на підставі мотиваційних листів від кандидатів.

 

Вартість участі в тренінговому курсі – 2700 гривень з делегата. У вартість включено навчальні матеріали, обіди протягом трьох днів тренінгу, трансфер з місця проведення тренінгу на навчальну ферму та назад. Проживання та проїзд до Києва сплачується учасниками самостійно.

 

Щоб подати заявку на учась необхідно заповнити реєстраційну форму

 

Цей проект фінансується ЄС у рамках ініціативи EU4Business та підтримується ЄБРР