Туреччина створить Зону вільної торгівлі з Україною

Президент Туреччини Реджеп Ердоган на спільній прес-конференції за підсумками переговорів з президентом Володимиром Зеленським заявив, що його країна готова закінчити переговори і приступити до створення зони вільної торгівлі між державами. Про це пише Lenta.ua з посиланням на прес-службу президента України.

«Ми переглянули кроки, які повинні зробити на шляху розвитку торгово-економічного співробітництва. Нарешті настав час фіналізувати переговорний процес щодо укладення Угоди про вільну торгівлю, переговори про яку точаться вже багато років», – сказав Ердоган.

Він додав, що в 2018 році товарообіг між Україною і Туреччиною склав близько $ 4 млрд, і вже зараз можна досягти зростання до $ 10 млрд на рік.

У свою чергу, президент Зеленський висловив надію, що сторони зможуть досягти компромісу і підготувати всі необхідні документи. Також він закликав турецький бізнес інвестувати в Україну.

«Для цього ми вже цієї осені проведемо ряд необхідних реформ, що дозволить зробити Україну магнітом для іноземних інвесторів. Ми вже почали активну роботу в цьому напрямку, і я з радістю запрошую турецький бізнес до нас. Я особисто виступаю гарантом вашої комфортної роботи в Україні. Давайте рости разом», – сказав Зеленський.

 

Нагадаємо, 7-8 серпня президент України Володимир Зеленський прибув з офіційним візитом до Туреччини. Він планує обговорити з президентом Туреччини Реджепом Ердоганом дипломатію і безпеку, співпрацю в сфері оборони та інші питання. Також запланована зустріч Зеленського з Константинопольським патріархом Варфоломієм.